Poznajemy pracę rolnika i nazwy zwierząt z gospodarstwa wiejskiego.
Podróż w nieznane połączona z poznawaniem i oswajaniem emocji.
Tym razem tematem przewodnim warsztatów były wyprawy pirackie.
Dzieci z grupy 5 wzięły aktywny udział w Spartakiadzie Sportowej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przedszkola Trybunalskiego, zorganizowanej przez Przedszkole Samorządowe nr 14 w Piotrkowie Trybunalskim
Jak zwykle ciekawe zabawy i piosenki , tym razem o tematyce wiosennej.
Realizacja programu Nie lada to gratka! Poznajemy Misia Uszatka. Dzieci z gr. 4 po raz kolejny uczestniczyły  w zajęciach z Misiem Uszatkiem w roli głównej. Tym razem hucznie świętowaliśmy urodziny naszego przyjaciela.
25-03-2024

Jarmark Wielkanocny

Dzieci z grupy 2 wraz z Panią Kasią wykonały stroik na jarmark . Cieszył się on dużym uznaniem.
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz radosnych spotkań w gronie rodziny.
Dyrektor, Dzieci, Pracownicy Przedszkola Samorządowego nr 7 w Piotrkowie Tryb.
Kolejne zajęcia , tym razem "Na tropie odnawialnych źródeł energii "
Podczas zajęć dzieci dowiedziały się:
- czym są odnawialne źródła energii,
- skąd pochodzi zielona energia,
- jak działają zielone elektrownie,
- jakie korzysci płyną z tego typu elektrowni.
Dzień Kobiet w grupie 2

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy