Wspólne ubieranie choinki w gr 4
Koncert muzyczny pt:"Wyjątkowy gość".
Tegoroczny kiermasz bożonarodzeniowy już za nami. Kolejny roz mogliśmy liczyć na Państwa wsparcie.
Dziękujemy serdecznie rodzicom, dzieciom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu.
Tym razem udało nam się zgromadzić kwotę 3 730 zł. Zebrane środki przeznaczone zostaną na potrzeby przedszkola.
Bardzo dziękujemy!
Zabawy w grupie 5 z Misiem były bardzo ciekawe i emocjonujące.
14-12-2023

Miś Teddy Eddie

Grupa 4 zgłosiła nasze przedszkole do konkursu organizowanego przez Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń Point. Za zajęcie 2 miejsca nasze przedszkole odwiedził Miś Teddy Eddie, który w naszej grupie zorganizował przedstawienie edukacyjne Eddie's Show, ponadto uroczy Miś odwiedził pozostałe grupy, aby wspólnie z dziećmi zaśpiewać piosenkę.
Maluszki obserwowały wypełnianie foremek czekoladą, wybierały foremki oraz uzupełniały je dodatkami.
Ogromne zaangażowanie towarzyszyło dziecim podczas przygotowywania stroików na kiermasz bożonarodzeniowy. Efekty tych dzialań okazały się imponujące, dzieci wykazały się pomysłowością, a wykonane stroiki zachwyciły wszystkich uczestników kiermaszu.
Podczas warszatów dzieci wypełniały wybrane foremki płynną czekaoladą , a następnie uzupełniały bakaliami.

Dzieci z zaciekawieniem obserwowały proces powstawania pizzy, a nastepnie degustowały upieczony przysmak.
Dzieci z gr.4 podczas zajęć w bibliotece pt: "Boże Narodzenie".

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy