Dzieci z grup 4 i 5 odwiedziły Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie uczestniczyły w różnych aktywnościach z dawnych czasów.
Próbowały pisania gęsim piórem, przymirzały stroje królewskie, poznały legendy piotrkowskie, a odważni nawet zaglądali do piwnic zamkowych.
Dzieci bawiły się także w piaskownicy, gdzie odkopywały symboliczne skamieliny.
Serdecznie dziękujemy pracownikom Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim za wspaniale i ciekawie spędzony czas.
Próbowały pisania gęsim piórem, przymirzały stroje królewskie, poznały legendy piotrkowskie, a odważni nawet zaglądali do piwnic zamkowych.
Dzieci bawiły się także w piaskownicy, gdzie odkopywały symboliczne skamieliny.
Serdecznie dziękujemy pracownikom Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim za wspaniale i ciekawie spędzony czas.