Pani Dyrektor złożyła wszytkim dzieciom życzenia, podzieliła się z nimi opłatkiem, a potem wszyscy jedli świateczny obiad barszczyk czerwony i krokiety z kapustą i grzybami.
Warsztaty muzyczne , zabawy i pisenki w stylu mikołajkowym.
18-12-2023

Jasełka grupa 5

W świąteczny nastrój wprowadziły nas dzieci z grupy 5 , przedstawiły piękny występ o tematyce bożonarodzeniowej  oraz wykonały tradycyjne polskie kolędy. Pani Dyrektor powitała zgromadzonych gości oraz złożyła życzenia z okazji zbliżajacych się Świąt. Na widowni zasiadł również gość specjalny - Pan Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego  - Krzysztof Chojniak.
Pan Prezydent pochwalił małych aktorów, za wspaniały występ i złożył życzenia świąteczne wszystkim zgromadzonym dzieciom , rodzicom, nauczycielom oraz przybyłym gościom.
Wspólne ubieranie choinki w gr 4
Koncert muzyczny pt:"Wyjątkowy gość".
Tegoroczny kiermasz bożonarodzeniowy już za nami. Kolejny roz mogliśmy liczyć na Państwa wsparcie.
Dziękujemy serdecznie rodzicom, dzieciom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu.
Tym razem udało nam się zgromadzić kwotę 3 730 zł. Zebrane środki przeznaczone zostaną na potrzeby przedszkola.
Bardzo dziękujemy!
Zabawy w grupie 5 z Misiem były bardzo ciekawe i emocjonujące.
14-12-2023

Miś Teddy Eddie

Grupa 4 zgłosiła nasze przedszkole do konkursu organizowanego przez Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń Point. Za zajęcie 2 miejsca nasze przedszkole odwiedził Miś Teddy Eddie, który w naszej grupie zorganizował przedstawienie edukacyjne Eddie's Show, ponadto uroczy Miś odwiedził pozostałe grupy, aby wspólnie z dziećmi zaśpiewać piosenkę.
Maluszki obserwowały wypełnianie foremek czekoladą, wybierały foremki oraz uzupełniały je dodatkami.

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat