Za nami kolejny wspaniły piknik z rodzicami. Nie zabrakło zabaw ruchowych, tańca, ale także malowania buziek, fotobudki i przepysznych przekąsek wykonanych w naszej przedszkolnej kuchni. Dzieci wykonały także ilustrację ruchową piosenki pt. "Nasi rodzice", a Justynka i Franek z grupy V zaśpiewali piosenkę o rodzinie po angielsku. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wpólną wspaniałą zabawę.