Dzieci z grupy 4 z okazji Dnia Dziecka były w Kinie Helios, na filmie pt. "Kurozając i Świątynia Świstaka".
Po powrocie na przedszkolaków czekały prezenty oraz słodki podwieczorek.
Po powrocie na przedszkolaków czekały prezenty oraz słodki podwieczorek.