Dzieci pożegnały karnawałowy czas lepieniem karnawałowych farków.
18-02-2024

Kosmiczne stworki

Dzieci ćwiczyły rączki lepiąc zielone ufoludki
Dzieci ćwiczyły paluszki, stęplując farbą po sylwecie seraca, rozwijały mowę, wypowiadając się na temat :"Kogo kochasz najbardziej", liczyły serduszka, degustowały żelki w kształcie serc.
Maluszki dokarmiały ptaki w ogrodzie przedszkolnym oraz obserwowały je podczas spaceru uliczkami osiedla.
14-02-2024

Ostatki gr. 1i2

Tym razem dziecii rozwijały talenty cukiernicze, ugniatały, wałkowały ciasto i formowały samodzielnie faworki,
których degustacja odbyła się podczas podwieczorku.
14-02-2024

Warsztaty gr. 1 i 2

Malszki chętnie rozwijają swoje pasje podczas zajęć muzyczno - ruchowych
Wizyta w gabinecie stomatologicznym była dla dzieci ciekawym doświadczeniem.
Pozwoliła poznać arkana zawodu stomatologa.

11-02-2024

Rekrutacja 2024/25

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola.
 Grupy 4 i 5 wzięły udział w realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Skąd się biorą produkty ekologiczne?", który przygotowany jest w porozumieniu pomiędzy Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a Głównym Inspektorem Sanitarnym.
           Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych, podczas których dowiedziały się: Jak powstaje ekologiczny chleb, nabiał, skąd się biorą ekologiczne jaja, skąd pochodzi ekologiczne mięso oraz wędliny, gdzie rosną ekologiczne warzywa i owoce, a także skąd pochodzą ekologiczne grzyby.
          Dzieci obejrzały film edukacyjny, wspólnie ułożyły piramidę zdrowego żywienia, stworzyły plakat z produktami ekologicznymi, segregowały przyniesione przez siebie produkty oraz wspólnie je degustowały.
Dzieci z grupy uczciły Święto Babć i Dziadków przygotowując dla Nich wspaniały występ.

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat