Za nami kolejne Dni Piotrkowa Trybunalskiego, mieliśmy w nim swój udział.
Wraz innymi placówkami tworzyliśmy Miasteczko edukacyjne, gdzie prezentowaliśmy
elementy naszej codziennej działalności.Było rysowanie, malowanie, nawlekanie koralików.
Dzieci mogły zrobić sobie tatuaż oraz kolorowe warkoczyki, były bańki mydlane, gry zręcznościowe,a także gra w szachy.
Dzieci otrzymały w prezencie balonikowe zwierzątka i kwiatki, każdy mógł spróbować drożdżówek z przedszkolnej kuchni.
Wraz innymi placówkami tworzyliśmy Miasteczko edukacyjne, gdzie prezentowaliśmy
elementy naszej codziennej działalności.Było rysowanie, malowanie, nawlekanie koralików.
Dzieci mogły zrobić sobie tatuaż oraz kolorowe warkoczyki, były bańki mydlane, gry zręcznościowe,a także gra w szachy.
Dzieci otrzymały w prezencie balonikowe zwierzątka i kwiatki, każdy mógł spróbować drożdżówek z przedszkolnej kuchni.