Przedszkole Samorządowe nr 7 w Piotrkowie Trybunalskim

Szanowni Państwo,

zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią, dziś kontaktuję się z Państwem by zaprezentować nasz najnowszy film edukacyjny pn.  "Rozwój dziecka", który przygotowaliśmy wspólnie z psycholog Beatą Liwowską. Jest to już kolejny wideo poradnik, który przygotowaliśmy z myślą o dzieciach i ich rodzicach. 
Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu. Bardzo zależy nam na tym by film dotarł możliwie do największego grona odbiorców - rodziców. 


Bezpośredni link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Eao2j4IoKPg
Wszystkie filmy  przygotowane w ramach cyklu dostępne są na stronie: wspierajmarzenia.pl
Szanowni Państwo,

Wspólnie z psycholog Beatą Liwowską przygotowujemy dla Państwa kolejny filmik w ramach naszego cyklu poradników edukacyjnych. Motywem przewodnim trzeciego filmu będzie rozwój dziecka. Film podobnie jak dwa poprzednie udostępnimy Państwu - oczywiście za darmo.
Dziś zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi filmu, którą zamieściliśmy na naszym profilu na Facebooku ( kliknij tutaj)
Premiera filmu "Rozwój dziecka" już 12 kwietnia 2021 roku.
.Poniżej przesyłamy również filmiki do dwóch pierwszych poradników:  "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" i "Bezpieczeństwo dzieci – 10 porad policjanta". 
 
Nasz ogród przedszkolny powoli zakwita. Pojawiły się pierwsze wiosenne kwiaty.
Wkrótce również zazielenią sie donice z ziołami i warzywami.
Mając na uwadze, że przez wzgląd na sytuację epidemiczną zbliżające się święta powinniśmy spędzić w domach z najbliższymi, chcąc wszystkim umilić ten czas Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w świątecznym konkursie fotograficznym "Wielkanoc w domu z CRL".
 
Poniżej w załącznikach znajdują się propozycje zajęc, zabaw, piosenek, kart pracy do pracy z dziećmi w czasie trwania zdalnego nauczania.
Jest to jedyna możliwa w tej sytuacji forma realizacji podstawy programowej.
Rekrutacja 2021/2022

Informuję, że okres składania wniosków o przyjęcie do przedszkola, w pierwszym etapie rekrutacji zakończył się 20 marca 2021 r.
W związku z pandemią i wprowadzeniem obostrzeń zmianie ulega sposób powiadamiania o zakwalifikowaniu dziecka do przedszkola.
Informacjach o dzieciach zakwalifikowanych do dalszego postępowania podana zostanie 30 kwietnia 2021 roku o godz. 14.00 na tablicy ogłoszeń w holu wejściowym.
Rodzice dzieci zakwalifikowanych składają potwierdzenie woli mailowo bądź do pudełka w holu w terminie od 30.03.2021 r. do 01.04.2021 r.
Lista dzieci przyjętych podana zostanie 02.04.2021 roku o godz.14.00 na tablicy ogłoszeń w holu przedszkola.

Nie umieszczamy list na stronie internetowej.
Wszelkie informacje oraz dokumenty znajdziecie Państwo w zakładce rekrutacja.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt 44 733- 90-35

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Przedszkola
Elżbieta Pilarczyk

 
19.04.20121 r. wszystkie grupy przedszkolne wracają do nauki stacjonarnej.
Od 29 marca do 18 kwietnia ograniczone było stacjonarne funkcjonowanie przedszkoli,
oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego. Ograniczenie to polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego ustalonego przez dyrektora sposobu realizowania zajęć.

Niedziela 18 kwietnia 2021

Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara