Dzień kropki w kropki, dzieci weoło spędziły dzień pełen kolorowych kropek , rozwiązując zadania, rysując, kolorując, ćwicząc.
Dzieci bawiły się i uczyły , a jednocześnie świętowały Dzień Kropki.
Dzieci z 2 i 3 grupy kilkukrotnie już odwiedziły plac zabaw znajdujący się nieopodal budynku.
Chętnie korzystały z urzadzeń znajdującychsię na placu i oczywiście zaspokajały potrzebę ruchu.
Drodzy Państwo !

Serdecznie zapraszamy, przyjmujemy dzieci 4,5,6 letnie.
02-09-2024

Zniszczenia

Bardzo nam przykro, że kolejny rok przedszkolny rozpoczynamy ze zdewastowanymi elementami ogrodzenia naszego przedszkolnego placu zabaw . Tym razem zniszczone zostały 3 przęsła ogrodzenia. Jeżeli ktoś z mieszkańców osiedla czy przechodniów posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie prosimy o zgłoszenie nam tego faktu. Z góry serdecznie dziękujemy.
Serdecznie witamy i zapraszamy do naszej tymczasowej siedziby, tak będa wyglądały nasze sale.
29-08-2024

Remont przedszkola

Wraz z końcem roku przedszkolnego w naszej placówce rozpoczął się kompleksowy remont.
Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci na zebrania z rodzicami:

2 września rozpoczynamy nowy rok przedszkolny, wszystkie dzieci zapraszamy do budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim  przy ulicy Romana Dmowskiego 38 e . Będzie to miejsce naszej pracy oraz nauki i zabawy wychowanków w okresie od 2 września do 31 grudnia 2024 roku.

Wtorek 17 września 2024

Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr