Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz radosnych spotkań w gronie rodziny.
Dyrektor, Dzieci, Pracownicy Przedszkola Samorządowego nr 7 w Piotrkowie Tryb.
Kolejne zajęcia , tym razem "Na tropie odnawialnych źródeł energii "
Podczas zajęć dzieci dowiedziały się:
- czym są odnawialne źródła energii,
- skąd pochodzi zielona energia,
- jak działają zielone elektrownie,
- jakie korzysci płyną z tego typu elektrowni.
Dzień Kobiet w grupie 2
Dzieci ćwiczyły umiejętności praktyczne w zakresie sadzenia roślin.
Dziewczynki: Nikola, Martyna i Diana z gr. 4 wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie pt:" Aktywny i zdrowy przedszkolak" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 11. Dziewczynki wykonały figurę gimnastyczną, przygotowały zdrową przekąskę pod okiem Pani Anny Makowskiej, odpowiadały na pytania dotyczące zdrowego żywienia, a także uczestniczyły w rozgrzewce prowadzonej przez Pana Roberta Krasonia- mistrza Polski w kickboxingu.
Ogromne gratulacje dla  dziewczynek
Udział w kolejnych zajęciach Roar Dance poznajemy emocje- smutek.
20-03-2024

Zajęcia w grupie 4

Dzieci z grupy 4 uczestniczyły w ciekawych zajęciach prowadzonych przez Panią Dyrektor.
Gwarancją skupienia i zadowolenia dzieci były kolejno zmieniające się aktywności oraz zastosowane
atrakcyjne pomoce dydaktyczne. Były to zabawy z chustą animacyjną, klockami froebla czy zabawy ruchowe z przyborami.
Wizyta w sali rozrywki okazała sie dla dzieci nielada atrakcją. Miały okazję zaspokoić potrzebę ruchu oraz odpocząć od codziennych zajęć w przedszkolu.
Wspaniały Dzień Kobiet w grupie 4 .
18-03-2024

Wizyta w mediatece