02-03-2021

Zdalne nauczanie

Poniżej Znajdzieci Państwo zadania,ćwiczenia, zabawy, które polecamy wykonywać z dziećmi w domu podczas zdalnego nauczania.
Przypominamy także, że korzystamy z wydawnictwa Mac - edukacja oraz własnych pomysłów. Przedstawiane propozycje są jedyną możliwa formą realizacji podstawy programowej w zaistniałej sytuacji.
Życzymy miłej i owocnej pracy i zabawy ze swoimi dziećmi: :)))

01-03-2021

Młodsze przedszkolaki próbowały swoich sił w konkursie plastycznym pt. "Powietrzem malowane" . Konkurs zorganizowano dzięki dofinansowaniu  z WFOŚ i GW w Łodzi w ramach programu pt. "Czyste powietrze to nie zabawa, to czym oddychamy to ważna sprawa". Prace wykonane zostały techniką malowania powietrzem czyli dmuchania przez rurkę na farbę, stemplowania balonem oraz stemplowania wałkiem i stemplami o różnych fakturach. Na koniec  dorysowano i doklejono elementy  z materiału, sznurka oraz innych ciekawych przedmiotów jak muszelki czy mini pomponiki.

26-02-2021

Robotyka

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach z robotyki, próbowały swoich sił w sterowaniu i zawodach robotów.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 7 w Piotrkowie Trybunalskim, po weryfikacji złożonych przez rodziców „Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym nr 7 w roku szkolnym 2021/2022, informuje, że na dzień 26 lutego 2021 r.:
  • wszystkich miejsc w przedszkolu – 140
  •  złożonych deklaracji – 100
  • wolnych miejsc – 40.
Przyjmujemy dzieci z rocznika 2018 . Nabór do Przedszkola Samorządowego nr 7 na rok szkolny 2021/2022 będzie prowadzony w terminie od 01 maca 2021 r. do 20.03.2021 roku. Szczegóły w zakładce "Rekrutacja"
Zapraszamy do zapoznania sie z materiałami z cyklu "Dzieci uczą rodziców".
Tym razem ciekwostki dotyczą kosmosu.
Bohaterami dzisiejszego koncertu były instrumenty dęte. Dzięki nim artyści naśladowali odgłosy wybranych zwierząt.
Dzieci miały za zadanie ich rozpoznawanie.
Odbył sie kolejny Festiwal piosenki zimowej , niestety on line .  Miejmy nadzieję, że kolejne odbędą się tak jak dawniej. Mimo to nasze przedszkole wspaniale reprezentiowały dziewczynki z grupy 5  - Zosia i Klara
Dzieci z grupy 6 pamiętają o ptakach w czasie zimy. Przygotowały dla nich wiele przysmaków. Korzystając z uroku zimy spędziły popołudnie na zabawie w białym puchu.

Sobota 04 maja 2024

Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina