Od 1 kwietnia do 30 września br. odbywał się będzię Narodowy Spis Ludności i Mieszkań 2021 .
Poniżej znajduje sie link, przekierowujący do strony, przez którą można znaleźć informacje na ten temat:
www.piotrkow.pl/nasze-miasto-t70/narodowy-spis-powszechny-a333
26-03-2021

Uwaga Rodzice!

Ze względu na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa i związanym z tym   stanowiskiem MEN ogłoszonym dnia 25.03.2021r.
informuję, że
w dniach od 29 marca 2021r. do 9 kwietnia 2021r.,
– zostają zawieszone zajęcia opiekuńczo – wychowawczo – dydaktyczne  w Przedszkolu
Dzieci nie przychodzą do przedszkola.
Wyjątek stanowią dzieci służb medycznych i mundurowych (m.in. funkcjonariuszy policji, straży pożarnej, lekarzy, pielęgniarek, Sanepidu, straży miejskiej, żołnierzy). Uprzejmie prosimy Rodziców z tych grup zawodowych, których dzieci będą w tym okresie potrzebowały opieki przedszkolnej o złożenie deklaracji u wychowawców poszczególnych grup.
Od dnia 29 marca 2021 roku do dnia 09 kwietnia 2021 roku Przedszkole będzie zapewniać tylko zajęcia opiekuńcze.
Odbył się kolejny kiermasz wielkanocny. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jego przygotowanie, a zwłaszcza Rodzicom, Panim kucharkom oraz Paniom z obsługi  i dzieciom, które samodzielnie wykonywały drobiazgi na kiermasz.
Zgromadzone środki w kwocie 1576 zł. przeznaczone zostaną na doposażenie  w pomoce dydaktyczne poszczególnych sal.
25-03-2021

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i udział w kiermaszach, które odbywały się na terenie naszej placówki.
Dzięki temu udało nam sie zakupić monitor interaktywny, aktualnie zainstalowany w sali grupy 3.
Monitor wspomaga proces edukacyjnyny zwłaszacza w sytuacji pandemicznej , gdzie wiekszość dodatkowych zajęć, warsztatów czy koncertów odbywa sie online. Wielkie serdeczne dziękujemy.
Aktorzy teatru Kultureska przedstawili arkana sztuki aktorskiej oraz zaprosili dzieci do wspólnej zabawy.
Tym razem dzieci poznały tajniki tańca breakdance – to  rodzaj specyficznego i unikatowego tańca z dużą liczbą elementów siłowo-sprawnościowych, oraz kroków wykonywanych „w parterze”, czyli rękami i nogami na ziemi. Osoba tańcząca breakdance to b-boy/biboj lub b-girl/bigerl.
W świecie ekonomii, to kolejna lekcja, podczas  której dzieci zaprezentują rodzicom zagadnienia z zakresu ekonomii.
Kiermasz odbędzie się w dniach 25 - 26.03.2021 r.
Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do przygotowania drobiazgów(ozdób,słodkości, innych przedmiotów) i  dostarczenie ich do przedszkola.
08-03-2021

Mimo sytuacji pandemicznej w przedszkolu, na terenie placówki przebywa pracownik, który przyjmuje wnioski o przyjęcie dziecka na nowy rok szkolny. Wnioski można  składać w godz. 8.00 do 16.00. Dodatkowo  na furtce przed przedszkolem znajduje się skrzynka, do której można wkładać wnioski. Bądź na adres e-mail: przedszkole7@przedszkole7.piotrkow.pl
Serdecznie zapraszamy.

Sobota 04 maja 2024