Drodzy Rodzice!
Zbliża się termin rozliczenia PIT za ubiegły rok podatkowy. Jeśli zależy Państwu, aby mieć wpływ na
poprawę komfortu i warunków, w jakich przebywają na co dzień Wasze dzieci, doposażenie przedszkolaw zabawki i sprzęt, to z całego serca
prosimy o przekazanie nam 1% ze swojego podatku. W rocznym zeznaniu podatkowym wystarczy, że wpiszą Państwo
nr KRS: 0000270261 i wskażą PRZEDSZKOLE 7 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 8450 jako placówkę, której chcecie przekazać swój 1%
Zima w tym roku nie skąpi nam białego puchu, więc dzieci z grupy II postanowiły skorzystać z tej okazji i pobawić się na śniegu w przedszkolnym ogrodzie. Do zabawy nikogo nie trzeba namawiać bo przedszkolaki wręcz prześcigały się w pomysłach na zimowe szaleństwa: były śniegowe orzełki, berek... i największa atrakcja - zjazdy na jabłuszkach z górki.
16-02-2021

Teatr "Widzimisie"

Dziś zawitał do przedszkola teatr lalki Widzimisie, który opowiedział dzieciom historię o Kamilce.
Kamilka niestety jadła zbyt dużo słodyczy, co spowodowało jej kłopoty zdrowotne. Dziewczynka
jednak przemyślała swoje zachowanie i zaczęła jeść zdrowo.
16-02-2021

Jeśli zdziwiona jest Twoja minka,
Z jakiej okazji list ten wysłany,
Przypomnij sobie, że Walentego
Jest to Światowy Dzień Zakochanych.
W trzeciej grupie nigdy nie jest nudno tyle zabaw, tyle zajęć, że nudzić sie trudno.
Tym razem dzieci wcielały się w role postci z bajek , a także uczestniczyły
w wykonywaniu babeczek. Inspiracją była bajka pt. "Jaś i Małgosia", którzy
mieli okazję spróbować jak smakuje piernikowa chatka.
Dziś na moje zawołanie,
niech się miły nastrój stanie.
Garstka fantazji, szczypta radości,
niech grupa II w świecie bajek i baśni zagości.

Starszaki z grupy  5 wzięły udział w spotkaniu z autorką książek Panią Horodecką - Wieczorek.
Spotkanie odbyło się on line.
"Czerwony Kapurek", "Królewna Śnieżka"  czy "Pinokio" to ulubione bajki naszych pociech.
Bardzo chętnie słuchają kiedy im sie czyta, a jeszcze chetniej wcielają sie w role głównych
bohaterów.
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/22 RUSZA OD 1 MARCA i TRWAĆ BĘDZIE DO 20 MARCA,
JEJ SZCZEGÓŁY ZNAJDUJA SIĘ W ZAKŁADCE REKRUTACJA
ZAPRASZAMY !!!

Dzieci z gr.V i  VI w ramach realizacj projektu CZYSTE POWIETRZE TO NIE ZABAWA, TO CZYM ODDYCHAMT TO WAŻNA SPRAWA wzięły udział  w konkursie plastycznym pt. " Dlaczego warto dbać o czyste powietrze" . A oto plakaty zachęcające do dbania o powietrze. Wysiłek przedszkolaków został nagrodzony.

Wtorek 30 kwietnia 2024

Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr