APEL DO RODZICÓW

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
WIRUSY
DRODZY RODZICE!
W OSTATNIM CZASIE ZACZYNAJĄ NASILAĆ SIĘ ZACHOROWANIA NA RÓŻNEGO RODZAJU WIRUSY.
PRZYPROWADZAJĄC DZIECKO Z INFEKCJĄ DO PRZEDSZKOLA NARAŻACIE DRODZY RODZICE NIE
TYLKO ZDROWIE SWOICH DZIECI ALE I INNYCH DZIECI W PRZEDSZKOLU.
Placówki oświatowe są zobowiązane do zapewniania wszystkim dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków
nauki, wychowania i opieki. Za bezpieczny pobyt dziecka w przedszkolu nie można uznać pobytu dziecka w przedszkolu
w obecności dzieci chorych. Z chorym dzieckiem powinno się więc pójść do lekarza, zamiast do przedszkola!!!!!!!
APELUJEMY WIĘC JESZCZE RAZ, ABY:
 Dzieci chore pozostawiać w domu.
 Nie przyprowadzać do przedszkola dzieci przeziębionych (katar tez zaraża !!!).
 Pamiętać o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie narażania ich na zachorowanie.
  Mieć na uwadze nie tylko swoje dobro, ale i dobro innych. Jeżeli dziecko źle się poczuje w czasie pobytu w przedszkolu,
​nauczyciel ma OBOWIĄZEK poinformować o tym rodzica a rodzic ma OBOWIĄZEK odebrać dziecko z przedszkola!