Napadało śniegu białego....
Nareszcie można poszaleć!
Gimnastyka to podstawa, to dla dzieci ważna sprawa!
Ręce w górę , w przód i w bok skłon do przodu, przysiad, skok!
Dzieci z grup 1,3,4 wybrały się do ogrodu, by skorzystać z uroków zimy.
Maluszki zjeżdżały też z górki, dzieci z grupy 3 bawiły się w ogrodzie, a  z 4 dokarmiały ptaki.
Smog przeganiały dzieci z poszczególnych grup w ramach konkursu plastycznego -  kolejnego z zadań projektu dofinansowanego przez WFOŚi GW : "Czyste powietrze to nie zabawa, to czym oddychamy to ważna sprawa". Zgodnie z harmonogramem konkurs został zorganizowany w październiku 2020 roku, Dzieci wykonywały prace plastyczne dot. zanieczyszczenia powietrza jakim jest smog.Nagrody dla poszczególnych grup przekazane zostały w styczniu.
Trwa realizacja Narodowego Programu Szczepień przeciw Covid-19. W związku z tym zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami programu. Można to zrobić klikając na poniższe linki:

gov.pl/szczepimysie,
Podczas realizacji programu antynikotynowego 'Mamo, Tato nie pal przy mnie' dzieci zrozumiały konieczność unikania dymu papierosowego. Dowiedziały się jak bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie i życie ludzkie ma dym z papierosów oraz wykonały wraz z rodzicami wspaniałe i oryginalne prace - znaczek zakazujący palenia papierosów.
Składamy najpiękniejsze życzenia wspaniałych i niezapomnianych chwil w gronie rodziny.
Niech przyniosą one wzajemną życzliwość i optymizm w nadchodzącym Nowym Roku.
Życzenia składają : Dzieci, Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Samorzadowego nr 7
w Piotrkowie Tryb.
Zachęcamy do zapoznania sie z materiałami zawartymi w załącznikach
Tym razem materiały dotycza tematyki świąt
Tym razem Pan Witek zaprezentował dzieciom muzykę pochoodzącą z Ameryki Południowej.
Dzieci poznały także brzmienie takich instrumentów jak : samponias, grzechotka chajchas,ukulele itp.
15-12-2020

Język angielski

Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach. Zwłaszcza wtedy kiedy towarzyszą im atrakcyjne zabawy manipulacyjne.

Wtorek 30 kwietnia 2024

Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr