Dzieci z grupy 4 zachwyciły swoim występem wszystkich widzów. Tematem występu była jasień.
Dzieci z grupy 2 przedstawiły wspaniały występ jesienny , pożegnały tym samym jesień.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu bożonarodzeniowym, który odbędzie sie 12 i 13 grudnia 2023 r.

Zabawy z misiami , malowanie buziek, a na koniec degustacja misowego przysmaku!

Wesołe zabawy z misiami , a przy okazji utrwalnie umiejetności liczenie, rozwijanie mowy oraz doskonalenie znajomości kolorów i części ciała, a na koniec ćwiczenie motoryki małej. Tak upłyną maluszkom Dzień Pluszowgo Misia :)
Zaciekawienie i zdumienie towarzyszyło prezentowanym sztuczkom, dzieci z entuzjazmem reagowały na zadziwiające zjawiska.
Dzieci rozwijały swoje umiejętności  muzyczne podczas warsztatów muzycznych.
To już kolejna edycja konkursu pt. "Moja mała ojczyzna",  w którym należało wykazać się wiedzą o Polsce -  naszej ojczyźnie.
Tym razem nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki : Marika i Amelka z grupy 5.
10.11.2023 roku w 105 rocznicę odzyskania niepodległości kolejny raz w murach naszego przedszkola rozbrzmiewał wspólny śpiew Mazurka Dąbrowskiego.
Maluszki korzystając z ładnej pogody wybrały sie na spacer uliczkami osiedla, bawiły sie także  także w ogrodzie przedszkolnym.

Niedziela 28 kwietnia 2024

Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea, Witalis, Piotr