Dnia 20.10.23 r. przedszkolaków gr. 4 odwiedził gość specjalny, pan leśnik Mieczysław, prywatnie dziadek Aleksandra, chłopca z naszej grupy. Pan Mieczysław zaprezentował dzieciom mundur, opowiedział nam o swojej pracy, a także przyniósł różnego rodzaju liście, szyszki oraz rogi jelenia, łosia. Podczas zajęć nasz gość zadawał dzieciom dużo pytań, z którymi przedszkolaki świetnie sobie poradziły. W nagrodę każde dziecko otrzymało piękny upominek. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panie Mieczysławie za wizytę.
Realizacja zadania październikowego z programu "Nie lada to gratka poznajemy Misia Uszatka" w gr. 4.
Zachęcamy do udziału w akcji pt. "Pusty tusz wrzuć do paki, a my nakarmimy zwierzaki" .
Prosimy o przynoszenie pustych opakowań po tuszu do przedszkola, można włożyć do pudełka lub zostawić u wychowawców w grupie.
Z góry dziękujemy:)
Maluszki chetnie biorą udział w zabawach ruchowych,  z instrumentami i rekwizytami.
19-10-2023

MOK grupa 4 i 5

Dzieci z grupy 4 oraz 5 podczas spektaklu w MOKu pt: "Alicja w krainie czarów".
Zabawy muzyczne i ruchowe z instrumentami.
Serdecznie zapraszamy do włączenia się do zbiórki charytatywnej pt "Ile waży Św. Mikołaj", której celem jest wparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Monety zbieramy do 31 stycznia 2024.
Grupa 4 podczas zajęć kulinarnych : "Jesienne kanapeczki".
Zdrowe odżywianie- kolorowe wrapy w gr. 5
Dzieci z grupy 4 i 5 podczas spektaklu w Moku pt:"Szalone Bajeczki z Dziadunia Teczki"

Piątek 10 maja 2024

Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna, Jan, Sylwester, Sylwestra