Utrwalenie kolorów, nazw warzyw i owoców, robienie soku, zabawy matematyczne i sprawnościowe z wykorzystaniem warzyw i owoców.
Dzieci z grupy 4 podczas jesiennych zabaw, uczymy się formułować wnioski z przeprowadzanych doświadczeń i przechodzimy ścieżkę sensoryczną.
Był to dzień pełen atrakcji. Wizyta w kinie, czytanie bajek oraz wspólne  zabawy przedszkolaków.
Z okazj Dnia Chłopaka dzieci z grupy 1 brały udział w zabawach ruchowych oraz przy muzyce, oglądały swoją ulubioną bajkę i kolorowały ulubionego bohatera. Otrzymały również drobne upominki ufundowane przez rodziców.
Dzieci z grupy 5 świętowały dzień chłopca w Mediatece, gdzie uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach pt :"Czytaj z sercem i o sercu".
Dzieci z grupy 4 podczas zabaw i konkursów z okazji dnia chłopca. Tego dnia dziewczynki z naszej grupy zadbały o to, żeby chłopcy się nudzili i mieli dużo atrakcji
Dzieci z gr 4 oraz 5 wzięły udział w ogólnopolskiej kampanii pt:"Przytul się do drzewa". Dzięki niej jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów!
28-09-2023

Grupa 1 w ogrodzie

Warto było troszkę poczekać, teraz zabawa jest jeszcz lepsza. Maluszki cierpliwie czekały na swoje pierwsze wyjście do ogrodu i  zabawę w nim:)))

Dzieci z grupy wybrały się do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie poznały zwierzęta oraz rodzje prac wykonywanych w gospodarstwie.
28-09-2023

Nasze zmysły

Jakie są moje supermoce? Podczas zajęć dzieci z gr 4 robiły soczek jabłkowo- marchewkowy utrwalając zmysły.

Piątek 10 maja 2024

Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna, Jan, Sylwester, Sylwestra