Maluszki obserwowały wypełnianie foremek czekoladą, wybierały foremki oraz uzupełniały je dodatkami.
Ogromne zaangażowanie towarzyszyło dziecim podczas przygotowywania stroików na kiermasz bożonarodzeniowy. Efekty tych dzialań okazały się imponujące, dzieci wykazały się pomysłowością, a wykonane stroiki zachwyciły wszystkich uczestników kiermaszu.
Podczas warszatów dzieci wypełniały wybrane foremki płynną czekaoladą , a następnie uzupełniały bakaliami.

Dzieci z zaciekawieniem obserwowały proces powstawania pizzy, a nastepnie degustowały upieczony przysmak.
Dzieci z gr.4 podczas zajęć w bibliotece pt: "Boże Narodzenie".
Dzieci z gr. 4 i 5 wzięły udział w konkursie plastycznych organizowanym przez Radę Osiedla Armii Krajowej pt:"Święty Mikołaj". Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, za które serdecznie dziękujemy.
4 grudnia odwiedził nasze przedszkole Górnik. Zaprezentował naszym przedszkolakom strój galowy oraz opowiedział o swojej pracy. Na zakończenie każda grupa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie

Dzień ten był bardzo pracowity, oprócz zabaw z Mikołajem dzieci brały udział w zajęciach podczas których wykonywały łańcuchy choinkowe.
6 grudnia jak co roku odwiedzil nas Św. Mikołaj , porozmawiał sobie z dziećmi , wręczył prezenty i obiecał , że jeszcze nas odwiedzi :)
wcześniej dzieci oczywiście wysłały do niego listy z prośbami o prezenty.
Zapraszamy do udziału w kolejnej lekcji, w której można wziąć udziała poprzez stronę:

Niedziela 28 kwietnia 2024

Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea, Witalis, Piotr