Drodzy Państwo! Bardzo dziękujemy za przekazywanie 1,5 % na potrzeby naszej placówki w latach ubiegłych. W galerii można zobaczyć , co udało nam się zakupić ze zgromadzonych środków za pośrednictwem FSMM. Jednocześnie serdecznie zachęcamy do dalszego przekazywania 1,5% podatku na potrzeby przedszkola, jak widać środki te są cennym uzupełnieniem finansowania potrzeb placówki.