25 czerwca dzieci z grupy 6 wybrały się na wycieczkę do wioski indiańskiej w miejscowości Solca Mała. Pogoda nam dopisała. Przedszkolaki zwiedziły muzeum znajdujące się w wiosce oraz dzięki przewodnikom poszerzyły swoją wiedzę  o życiu Indian. Nie zabrakło też zabaw z elementami współzawodnictwa. Po wyczerpującym dniu przyszedł czas na posiłek i rekaks. Fotorelacja z wycieczki znajduje się poniżej.
Wspaniała zabawa z darami Froebla, z których można wyczarować co tylko sie zamarzy.
Rozwijając przy tym umiejetność kreatywnego myślenia.
Dziękujemy za ten wyjątkowy rok w Waszym Przedszkolu!
Rok szkolny 2020/2021 powoli zbliża się do końca, dlatego chcielibyśmy bardzo podziękować za możliwość pojawienia się w Waszym Przedszkolu w formie on-line. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa odwagi, otwartości na nowe technologie i zaangażowania w rozwój dzieci (także ten muzyczny).
Podziękowanie za sezon artystyczny 2020/2021
24-06-2021

Dzień Taty

Kochany Tato, mnie chodzi o to, byś złapał rybkę małą, lecz złotą. Ta złota rybka już się postara, aby życzenia Twe spełnić zaraz. Złożę Ci Tato Takie życzenia: Niech Twój samochód zacznie się zmieniać. Niech się wydłuża co noc niewiele. Niech porastają futrem fotele. Aż dnia pewnego garaż odmykasz, A tam mercedes zamiast fiacika!

Program Edukacji ekologicznej pt. "Czyste powietrze to nie zabawa , to czym oddychamy to ważna sprawa",dofinansowany ze środków WFOŚiGW w Łodzi. W załączniku znajduje się szczegółowe sprawozdanie z jego realizacji. Program zostanie zrealizowany i zakończony z dniem 30.06.2021 r.Rodzice zostali poinformowani o założeniach i  sposobach realizacji projektu na zebraniach z rodzicami na początku roku szkolnego 2020/2021.
Informacje dot. projektu oraz kolejno realizowanych zadań umieszczane byly na stronie internetowej przedszkola.

Gra w szachy wymaga opracowania różnych, stale modyfikowanych strategii, ciągłego podejmowania decyzji. W trakcie gry aktywowane są jednocześnie, często przeciwstawne umiejętności intelektualne, a wszystko po to, aby zaprojektować zwycięską strategię. Musi być ona na bieżąco weryfikowana, ze względu na odpowiedzi przeciwnika.
To historia o tym jak może wygladać nasze  otoczenie kiedy przestaniemy o nie dbać.
Wszystko stanie się szare i bezbarwne. Są to zatem rady na to jak zadbać o nasze
środowisko, aby jaknajlepiej nam służyło.
To bardzo pouczająca historia o nawiązywaniu pozytywnych relacji z rówieśnikami oraz prawdziwej przyjaźni, a także o poszukiwaniu rzeczy niemożliwych. Głównym bohaterem tej zabawnej historii, był żuczek, który pozazdrościł konikowi złotych podków i ruszył na poszukiwanie ładniejszych w jego rozmiarze. Przez to wpakował się w kłopoty.  Jednak dzięki pomocy przyjaciół zdołał się uratować. Zrozumiał, że się źle zachowywał i  przeprosił swoich przyjaciół.
11-06-2021

Fun City gr. 5

09-06-2021

Fun City gr. 6

Dzieci z grupy 6 odwiedziły salę zabaw Fun City . Wszystkim dopisywał wspaniały humor.

Sobota 04 maja 2024

Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina