Lato już dobiega końca, a piękna aura sprawia, że możemy cieszyć się ciepłym słońcem!
Dzieci z grupy 4 wspominały wakacje, ogladając pocztówki i muszle.
Serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami:

Serdecznie witamy i zapraszamy wszystkich przedszkolaków!
29-07-2021

Kochana Jolu!
Koniec jednego to zawsze początek drugiego. W imieniu swoim, oraz wszystkich pracowników mam zaszczyt podziękować Ci za 10 lat pracy zawodowej w naszej placówce. Chwile takie jak ta powodują zwykle, że staramy się dokonać bilansu i podsumowania. Chciałabym, Abyś wspominając swoją pracę, oprócz niej, chwil radosnych i smutnych, Pamiętała także inne kwestie. Jak choćby wdzięczność wszystkich tych, którym Pomagałaś i których Wspierałaś służąc swoim doświadczeniem. Przeżyłaś wspólnie z nami wiele różnych momentów. Mamy za sobą wspaniałe chwile. Dla Ciebie, niezależnie od tego co działo się dookoła, zawsze najważniejsza była  pracowitość i uczciwość w pracy.
Droga Jolu!
Dziękujemy Ci za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w naszym przedszkolu . Mamy nadzieję, że nie Zapomnisz o nas i podobnie jak my wszyscy, Będziesz dobrze wspominać spędzone tutaj chwile i odwiedzać nas kiedy tylko będzie to możliwe. Życzymy Ci, aby nowy rozdział Twego życia był pełen pogodnych i radosnych chwil.

Pracownicy, dyrektor Przedszkola
Samorządowego nr 7

Kochani ruszjcie do szkoły pełni nadziei na sukces, spotkajcie tam wspaniałych kolegów i koleżanki.
Poczujcie sie w szkole tak dobrze jak w przedszkolu i odwiedzajcie nas w wolnej chwili.

Zachęcamy do zapoznania sie z materiałami zawartymi w załącznikach.
Znajdziecie tam Państwo ważne informacje na temat bezpieczeństwa dzieci
podczas wakacji.
Zadaniem dzieci było wykonanie piramidy ze swoich ciał.
Nasze przedszkole reprezentowała Sara B. z grupy 4, a dziewczynkę do
konkursu przygptowała Pania Kasia S.

Sobota 04 maja 2024

Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina