Dzień Chłopca - kino, prezenty, życzenia. Jak miło było!
Temat owoców i warzyw jest wszystkim bardzo bliski.Warto zatem zorientować się gdzie można je zakupić.Przekonały sie o tym dzisiaj przedszkolaki z grupy 4.
Ciepłe i słoneczne  jesienne dni to dla dzieci wspaniała zabawa w ogrodzie przedszkolnym.
Oby tegoroczna jesień obfitowała w wiele takich dni.
04-10-2021

Zajęcia w gr. 2

3 i 4 latki rozwijają mowę oraz umiejętność liczenia. Pomocne są tu obrazki oraz  kasztany, z których można ułóżyć co tylko się zechce.
Jak widać nauka kodowania zaczyna sie już w przedszkolu. Dzieci są bardzo zaciekawione jak to działa.
Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach , zwłaszcza jeśli włączymy do nich ciekawe pomoce.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopca!
W grupie II 30 września świętowaliśmy dzień chłopaka. Było mnóstwo dobrej zabawy i radości. Wszystkie kobietki - te małe i te duże życzą chłopakom uśmiechu na co dzień, zdrowia i spełnienia chłopięcych marzeń. Rodzicom dziękujemy za wspaniałe prezenty i słodkości dla wszystkich dzieci.
Wspaniała pogoda i dobre humory wszystkich dzieci towarzyszyły wyprawie do parku.
Alejki parkowe  i ciepłe słoneczko zachęcały do spacerów.
W dniu chłopca wszystkie dzieci dostały w prezencie kolorowanki i słodycze.

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna