Dzieci z grupy I w towarzystwie kolegów i koleżanek z przedszkola obejrzały bajkę w wykonaniu aktorów z Teatru Pacuś pt. Przygody niebieskiego psa.
Starszaki wybrały sie na spacer w poszukiwaniu jesieni. Jak widać po kolorach już nadchodzi.
W środę maluszki aktywnie uczestniczyły w zajęciach z robotyki. Jak widać zabawa z robotami okazała się  strzałem w 10.

Zajęcia z udziałem robota , przybliżające arkana kodowania okazały się dla dzieci ciekawą zabawą.
Przedszkolaki  z grupy 3 obserwowały ruch uliczny na skrzyżowaniu.
Sprawdzały czy kierowcy przestrzegają zasad ruchu drogowego.
Miło nam poinformować , że udało nam sie kolejny raz zosteć laureatem konkursu o dopinansowanie z WFOŚ i GW w Łodzi.
Znajomość zasad ruchu drogowego jest bardzo ważna. Przedszkolaki z grupy 4 sprawdzały natężenie ruchu na skrzyżowaniu.
Z daleka było widać , że to przedszkolaki z Przedszkola nr 7 ;)
Maluszki z grupy I miło spędzają czas w przedszkolu. Po zajęciach i wspòlnej zabawie odpoczywają by nabrać sił do dalszej aktywności.
Po wakacjach dzieci chętnie przystąpiły do zajęć językowych.
Przypomniały sobie pozane słówka i rozpoczęły kolejny etap edukacji.
Lato już dobiega końca, a piękna aura sprawia, że możemy cieszyć się ciepłym słońcem!

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna