26-10-2021

Dzień dyni gr. 4

Zabawy dydaktyczne i ruchowe z okazji Dnia dyni odbyły sie w grupie 4 .
Oprócz tego dzieci  wzięły udział w degustacji dyniowego ciasta oraz miodu i pestek dyni.
26-10-2021

Plebiscyt

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez Rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w akcji Nauczyciel i Przedszkole na Medal – największym plebiscycie  edukacyjnym w Polsce, który w województwie łódzkim jest prowadzony przez „Dziennik Łódzki”.

Kolorowe liście spadły z drzewa, teraz je pozbierć trzeba.
Zbieranie listków to wspaniała zabawa.
Dzieci z grupy 2 oglądały film edukacyjny pt. "Jak powstaje chleb", a potem lepiły pieczywo z masy solnej.
24-10-2021

Zajęcia w gr.1

Liczymy, tańczymy, śpiewamy, oglądamy ciekawe filmy i tak mija dzień w grupie 1.
24-10-2021

Posiłki gr.1

Panie kucharki przygotowują bardzo pyszne posiłki, co widać po minach dzieci.
Wszystkie dzieci zjadają śniadanka i obiadki  z apetytem.
Gry i zabawy związane tematycznie z jesienią. Wyścigi rzędów, rozwiązywanie zagadek, zabawy taneczne z balonami i zadania dydaktyczne z wykorzystaniem darów jesieni.
Czwrtek był dniem przygotowania i jedzenia przez dzieci zdowych warzywno - owocowych kanapek.
Same smarowały pieczywo masłem i nakładały na nie warzywa i owoce, które lubią, na kanapkach nie zabrakłó również kiełków.
Smacznego!
Przedszkolaki uczestniczyły w pokazowych zajęciach tanecznych on - line.
Wszyscy aktywnie wykonywali wskazane ćwiczenia.
Przedszkole odwiedził predstawiciel Sportowego Klubu Teakwon - do "Silla".
Dzieci miały okazję zobaczyć jak wyglądją przykładowe zajęcia z trenerem.

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna