Dzisiaj wszystkie dzieci wraz z wychowawcami w grupach uczciły Święto Niepodległości .
Śpiewanie hymnu  o 11.11poprzedziły zajęcia przypominajace symbole narodowe
oraz krótką historie ich ustanowienia. Dzieci wykonały również prace plastyczne dla uczczenia
pamięci tego ważnego dla wszystkich Polaków dnia.

Celem ogólnym  kolejnej lekcji z cyklu "Dzieci uczą rodziców" będzie poszerzenie i utrwalenie wiedzy o symbolach narodowych Polski i postaciach, które miały znaczący wpływ na odzyskanie niepodległości.

Grupa II w piątek świętowała Dzień postaci z bajek. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych bohaterach oraz rozwiązywały zagadki słowno- obrazkowe. Wykonały także opaski ze swoimi ulubionymi bohaterami. Dużo radości sprawiła dzieciom także bajkowa fotobudka.
04-11-2021

Święto dyni gr. 2

Zabawy z dynią oraz inne ciekawe konkurencje uatrakcyjniły zajęcia z j. angielskiego .
"Deszczową chmurę puszczam w krąg niech ona wróci do mych rąk" chmura wędrowała przy pomocy klamerek. Dzieci bardzo starannie i dokladnie przekazywały chmurę dalej. Ponadto przeprowadzane zostaly doświadczenia czy przedmioty utoną czy tez nie. Dzieci z zaciekawieniem obserwowały przedmioty zanurzane w wodzie. Chętnie bawiły sie kropelkami, liczyły je i układały  z nich ciekawe kompozycje.
02-11-2021

APEL DO RODZICÓW

DRODZY RODZICE!
Celem kolejnej lekcji będzie poszerzenie i utrwalenie wiedzy o mieszkańcach i roślinności, która występuje w polskich lasach.

01-11-2021

Święto dyni gr. 1

Maluszki świętowały Dzień dyni.
Odbyła się IV edycja festiwalu "Śpiewająca Fantazja"
26-10-2021

Prace remontowe

Jak z pewnością wszyscy Państwo zauważyli , wokół przedszkola , w jego piwnicach oraz na dachu ruszyły prace remontowe.

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna