Dobiegł końca termin utworzenia punktu dydaktycznego przy Przedszkolu Samorządowym nr 7 w Piotrkowie Tryb. o nazwie "Wielozmysłowy ogród wrażeń w czterech porach roku".
Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci na zebrania .
Wkrótce rozpoczynamy nowy rok w przedszkolu. Serdecznie zapraszamy po  wakacjach wszystkich naszych wychowanków. Zapraszamy i witamy również dzieci z pierwszej grupy, rozpoczynające  w tym roku edukację przedszkolną. Życzymy wam wszystkim wspaniałej zabawy i nauki, wielu sukcesów i radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.
Do zobaczenia 1 września !!!
14.07.2022 przedszkolny ogród  odwiedził  Pan Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak. Celem Jego wizyty było zachęcenie dzieci do czytania i korzystania z Mediateki w Piotrkowie Tryb. Dzieci wysłuchały znanej i bardzo przez nie lubianej bajki pt. "Czerwony Kapturek" oraz wierszy Marii Konopnickiej jak choćby "Stefek Burczymucha". Na koniec dzieci rysowały w ogrodzie to, co najbardziej im się podobało z treści przeczytanych utworów.
Zabawa na dmuchanej zjeżdżalni oraz słodka wata cukrowa sprawiły maluchom wiele radości.
01-07-2022

Wakacje

Drogie Dzieci  zakończył się rok przedszkolny , starszaki od września rozpoczną naukę w szkole, więc życzymy im samych sukcerów i wiele radości na kolejnym etapie edukacji. Dla wszystkich Was rozpoczęły się już  wakacje , niektórym jeszcze z nami w przedszkolu, pozostałym z  rodzicami. Życzymy Wam spokonejnego, bezpiecznego, beztroskiego i radosnego wypoczynku.  Abyście  pełni energi, gotowi do zabawy i nauki stawili się w przedszkolu we wrześniu!
Dzieci z grupy 5 i 6  wystąpiły w konkursie zorganizowanym przez przedszkole Sima Re z prezentacją układu tanecznego do piosenki pt. "Mydło" i "Co powie tata". Za występ otrzymały w nagrodę możliwość  zabawy na dmuchanym zamku oraz watę cukrową. Starszaki zaprosiły do zabawy również swoich młodszych kolegów i koleżanki. Była to dla wszystkich wspaniała niespodzianka.
Dzieci ze wszystkich grup gościły Panią pszczelarkę, która opowiedziała o swojej pracy, a także o tym w jaki sposób powstaje miód. Dowiedziały się jakie rodzaje pszczół  występuje w przyrodzie. Dzieci miały możliwość  obejrzenia strojuj pszczelarza i przyrządy, których używa w swojej codziennej pracy. Dodatkowo każdy wykonał świecę z plastra miodu.
Ala D. i Antek G. z grupy 4 wzięli udział w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Przedszkole Prywatne "Jacek i Agatka", miło nam poinformować, że Antek zajął 2 , a Ala 3 miejsce w konkurie. Gratulujemy!.
25-06-2022

Występ starszaków

Starszaki z grup 5 i 6 wystąpiły   przezd swoimi młodszymi kolegami i koleżankami. Wszystkie dzieci były zachwycone ich występami i oglądały je z podziwem. Na koniec nagrodziły kolegów dużymi brawami.

Piątek 17 maja 2024

Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan