"Wielozmysłowy ogród wrażeń w czterech porach roku" to kolejna aranżacja wykonana w naszym ogrodzie w ramach projektu finansowanego przez WFOŚiGW. Dzięki niemu przedszkolaki będą mogły brać udział w wielu ciekawych zajęciach, które będą organizowane w ogrodzie przedszkolnym. Jako pierwsze odbyły się zajęcia majace na celu zapoznanie dzieci z poszczególnymi elementami składowymi ogrodu.
Dzieci obserwowały ruch uliczny, same w nim uczestniczyły. W sali poznały jego zasady  i wykonały prace plastyczne - znaki drogowe.
25-09-2022

Dzień u maluszków

Tak wygląda dzień w grupie 1 : mycie, śniadanie,zabawy, zajecia, spacer, obiad, leżakowanie, podwieczorek.
I tak każdego dnia :)))
Wszystkie przedszkolaki oglądały pierwszą w tym roku bajkę pt. "O królu Eleganciku"
Przedszkolaki poznały dary jesieni, przeliczały zbiory oraz tańczyły jesienne tańce. Zamieniły się także w wiewiórki poszukujące zapasów na zimę.  Dodatkowo korzystając z pięknej pogody grupa 3 wybrała się na spacer w poszukiwaniu pierwszych oznak jesieni, nie zabrakło także zbierania kolorowych liści, które zostały zabrane do przedszkola.
Maszerują przedszkolaki do swego przedszkola. Nóżki zgrabnie podskakują, bo droga wesoła. Maszerują przedszkolaki z bardzo dziarską miną, by przywitać się w przedszkolu z przedszkolną rodziną.
,Święto przedszkolaka” Małgorzata Robaczyk
Dzień przedszkolaka w grupie 5 rozpoczał się od tańca integracyjnego. Potem była zabawa z chustą animacyjną i z balonami.
Przedszkolaki wspólnie ozdabiały sylwetę budynku przedszkola jako ich drugiego domu. Byly też zabawy ruchowe, a na koniec quiz sprawdzający wiedzę dzieci na temat przedszkola.
Dzieci znalazły się w krainie owadów. Oglądały je w dużym powiększeniu. wysłuchały także ciekawostek na ich temat.
18-09-2022

Dzień kropki

Nie mogło zabraknąć w naszym przedszkolu zabaw z okazji Dnia Kropki, który przypada na dzień 15.09.2022.
Z tej okazji w grupach odbyły się zabawy dydaktyczne, ruchowe, integracyjne.
Zabawy z okazji dnia kropki.

Piątek 17 maja 2024

Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan