Tym razem dzieci miały okazję oglądać występ tancerzy, a i samw też mogly  potańczyć.
Zabawy kolorami w wielozmysłowym ogrodzie wrażeń. Dzieci utrwalały kolory i dowiadywały się o ich znaczeniu w świecie przyrody. Dzielnie pokonywały tor przeszkód. Swoje spostrzeżenia kolorystyczne przeniosły na karton.
18-10-2022

Kiermasz książki

29 września jest Dniem Głośnego Czytania , w naszym przedszkolu codzinnością jest czytanie na głos dzieciom bajek, opowiadań, wierszy.
Ponadto tradycją stało się organizowanie kiermaszy we współpracy z Księgarnią Tuliszków podczas, których rodzice mogą nabyć dla swoich dzieci ciekawe pozycje do codzinnego czytania jak i ćwiczeń podnoszacych umiejetności przedszkolaków.
Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie łódzkim jest prowadzony przez „Dziennik Łódzki” i „Express Ilustrowany”.

Dzieci z grupy 5 wraz z wychowawcami przygotowały występ z okazji uroczystego otwarcia "Wielozmysłowego ogrodu wrażeń w czterech porach roku"
17-10-2022

Grupa 4 w Fun City

Grupa 4 z okazji Dnia Chłopca była w Fun City.
Dzieci odwiedziły i zwiedziły bibliotekę przy ul. Belzackiej oraz wzięły udział w zajeciach bibliotecznych.
Dzieci były zachwycone. Dzień w mini ZOO upłynął bardzo szybko.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, za trud wychowawczy i dydaktyczny
ogromne podziękowania dla Wszystkich Nauczycieli, Wychowawców oraz dla
Pracowników Obsługi. Dziękuję za okazywane oddanie, poświęcenie, wysiłek.
Za serce, uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy, pochwałę.
Za pomoc w odkrywaniu tego co w dzieciach jest najlepsze.
Za pokazanie, że są ważne oraz za to, że w tak wielu sytuacjach mogą na Was liczyć.
Niech ta niełatwa nasza praca, przynosi jak najlepsze efekty, satysfakcję i radość.
Życzę dużo zdrowia, spokoju i nieskończonej wytrwałości w pokonywaniu trudności życia codziennego
oraz powodzenia w życiu osobistym.

Elżbieta Pilarczyk
Dyrektor PS7
Dzieci oglądały bajkę w wykonaniu teatru "Widzimisie" pt. "Jaś i Małgosia"

Środa 08 maja 2024