Kaja i Sara zajęły 1 miejsce w konkursie piosenki angielskiej organizowanym przez Prywatne Przedszkole Magdaleny Jakubiak
Maluszki hucznie obchodziły swoje święto. Były tańce, konkursy, zabawy oraz przepyszny tort, który dla naszych milusińskich upiekły kucharki.

Dzieci ogladały przedstawienie o przygodach wesołego i sprytnego chłopca Kubusia Wszędobylskiego. Kubuś borykał się z różnymi przeciwnościami losu. Dzięki swojej postawie potrafił skutecznie stawić im czoła. Miał oddanych przyjaciół- Wojtusia i psa Ciapka, którzy towarzyszyli mu w jego przygodach. Ze sprytem i optymizmem wychodzili cało z opresji, których sprawcami byli baba Jaga, śmieszny Wilk i nieobliczalna Zuzia. Rzeczywistość bajkowa przeplatała się z realiami życia współczesnego dziecka.
Dzieci z grupy 4 w Dniu Dzicka zostały zaproszone do Szpitala im. M. Kopernika gdzie poznawały arkana pracy pilęgniarzy, policjii oraz straży pożarnej. Odbyły także pod czujnym okiem specjalistów instruktarz z podstaw opatywania urazów.
Dzisiaj w Dniu Dziecka życzymy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń, samych beztroskich chwil, radości, miłości oraz poczucia, że są najważniejsze i najwspanialsze na świecie.
W dniu dzisiejszym dzieci z grupy 4 odwiedziły mediatekę, gdzie rozwijały swoją wyobraźnię i aktywnie sapędziły czas.

Natalia Spinek i Emilka Pylka wzięły udział w konkursie ekologicznym organizowanym przez PS 12
Dziewczynki zajęły 1 miejsce, a ich praca plastyczna dotyczyła dbania o zasoby wody.
25-05-2022

Dzień mamy 26 maja

Z okazji Dnia Matki wszystkie przedszkolaki życzą swoim Mamom wszelkiej  pomyślności, pociechy ze swoich dzieci.Radości, satysfakcji z pełnienia roli mamy oraz  uśmiechu każdego dnia. Przedszkolaki chcąc podziękować swoim mamom przygotowały laurki oraz krótkie występy.
W słowa wierszy i piosenek włożyły całe swoje serca. Przy tej okazji dzieci wykoały też piosenki i laurki z okazji nadchodzacego Dnia Taty.
23-05-2022

Zakup laptopa

Dzięki kiermaszowi mogliśmy zgromadzić środki w kwocie 3.500 złotych. Za które zakupiony został laptop, który wzbogaci sytuacje dydaktyczne w grupie 5 i posłuży do sprawnej obsługi tablicy multimedialnej.
Tym razem dzieci zapoznane zostały z początkami muzyki i instrumentów pierwszych ludzi.

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr