W dniu dzisiejszym byliśmy w mini ZOO w Radomsku. Pogoda nam dopisała, a i atrakcji było wiele.
09-10-2022

Grupa 5 w kinie

Dzieci z gr. 5 były w kinie Helios na filmie pt. "Guliwer" . Jak wynika z relacji i z min dzieci film bardzo im sie podobał.
Wyjazd ufundowali rodzice ze składek Grupowej Rady Rodziców z okazji Dnia Chłopca.
 Akcjia pn. "Sprzątamy dla Polski", która odbyła się we wtorek 4 października 2022 roku. Wzięły w niej udział również przedszkolaki z grupy 5.

Dzieci z grupy 4 były w Mediatece i uzięły udział w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania.
"Dziewczynki z grupy 6 z okazji Dnia Chłopaka wykonały piękne korony i dokonały uroczystej  koronacji. Następnie wręczyły chłopcom przygotowane przez Rodziców prezenty. Było bardzo miło i wesoło :)"
Święto chłopców w grupie 5 zostało uczczone na słodko. Chłopcy mieli także w tym dniu samodzielnie wykonane ozobne muszki.
Był to również dzień wesołej zabawy.
Dzieci z grupy IV brały udział w zajęciach  pt: "Ogrodowe wonności" w ogrodzie przedszkolnym. Podczas zajęć dzieci wąchały znajdujące się tam rośliny i nie tylko. Dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy wspólnie odkrywać pachnące zakamarki naszego ogrodu.
Dzieci zaznajamiały się z otaczającą je przyrodą za pomocą zmysłu węchu. Dowiedziały się również wiele ciekawostek o ziołach.
Dzieci z grupy IV świętowały w Przedszkolu wspólnie Dzień Chłopaka. Chłopcy otrzymali od swoich koleżanek z grupy piękne laurki oraz odznaki Super Chłopaka. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło wspólnych zabaw przy muzyce oraz konkursów.

Dzieci z grupy II obchodziły Dzień chłopaka w Przedszkolu. Z okazji tego święta otrzymali medale Super Chłopaka oraz kolorowe krawaty wykonane przez dziewczynki z grupy. Dzień upłynął na wspólnych tańcach i  zabawach. Dziewczynki wcieliły się we fryzjerki, tworząc chłopcom super fryzury. W ostatnim czasie dzieci były też w Fun city z okazji tego dnia.
 28 września odbyła się pierwszy raz  w tym roku audycja muzyczna.  Dzieci zapoznały się z największym instrumentem smyczkowym - kontrabasem.

Piątek 17 maja 2024

Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan