Przedszkole Samorządowe nr 11 zorganizowało konkurs pt. "Aktywny przedszkolak", który polegał na wykonaniu figury akrobatycznej składajacej sie z kilku osób. Dzieci z gr. 6 zajęły 3 maijsce. Gratulujemy!
Dzieci z grup 2 i 3, 4 odwiedziły LOE oraz zamieszkujące tam zwierzęta.
Miały okazję zobaczyć je w naturalnym środowisku, a także poznać ich zwyczaje.
No i oczywiście spędzić trochę czasu na łonie natury :)))

10-05-2022

Finał remontu

Zbliża się finał prac remontowych wokół przedszkola. Wykonane zostało odwodnienie wokół budynku, położona nowa nawierzchnia. Odnowiono, uzupełniono i odmalowano  ogrodzenie wokół przedszkola. Wcześniej zabezpieczono i odmalowano piwnice.
Kolejną bajką jaką przedszkolaki  z uwagą oglądały była "Królewna na ziarnku grochu", w  interpretacji teatru "WidziMisie"
Dziewczynki z gr. 4 wzięły udział w konkursie plasycznym pt. "Ziemia mój dom", zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 11 w Piotrkowie Tryb.
Dzięki audycji dzieci poznały rodzaje, dźwięk oraz wygląd i budowę fletu.
 Informujemy Rodziców, że dyżur wakacyjny przedszkole pełni w dniach od 01.07.2022 r. do 15.07.2022 r.(2 tygodnie).
Zgłoszenia na dyżur przyjmujemy do 31.05.2022 r. w grupach  u nauczycieli.

Od dnia 18.07.2022 r. do 31.08.2022 r. przerwa wakacyjna.

20-04-2022

Grupa 4,5 w MOK

12 kwietnia dzieci z grup 4 i 5 brały udział w spektaklu pt. "Prot i Filip"  - kolejnym z cyklu edukacji bajecznej.
Był to przedstawiony z humorem inteaktywny przegląd twórczości Jana Brzechy.
Dzieci z grupy 3 były w teatrze w Łodzi zdobywając i rozwijajac swoje pierwsze doświadczenia kulturalne.
We wtorek 12 kwietnia 2022 gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 13. Dzieci zaprezentowały umiejętności wokalne oraz recytatorskie. Przedszkolaki nagrodziły swoich starszych kolegów gromkimi brawami. Przyniesione przez dzieci własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami świątecznymi  sprawiły przedszkolakom wiele radości i uśmiechu.

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol