4 listopada dzieci z grupy II obchodziły Dzień postaci z bajek. Dzieci w tym dniu przyniosły swoje ulubione książeczki, o których chętnie opowiadały. Oprócz zabaw i konkursów dzieci wzięły udział w sensie filmowym w swojej sali.
4 listopada dzieci z grupy IV obchodziły Dzień postaci z bajek. Dzieci w tym dniu przyniosły swoje ulubione książeczki, oraz wykonały pracę plastyczną. Poza licznymi zabawami i konkursami, w których wszyscy chętnie brali udział na zakończenie dnia dzieci otrzymały bilety na seans bajkowy zorganizowany w naszej sali.
Dzieci z grupy IV brały udział w konkursie organizowanym przez MOK pt: "Fantazja- w świecie zwierząt". W festiwalu dzieci z tej grupy otrzymały nagrodę, którą osobiście odebrały podczas spotkania w MOKu, gdzie dodatkowo mogły wystąpić ze swoją piosenką "Jesienna zagadka" przed szerszą publicznością.
Program „Dzieciaki Mleczaki” powstał z inicjatywy Polskiej Izby Mleka. Jest to edukacyjno- informacyjny projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz ich rodziców. Celem programu jest pokazanie dzieciom walorów zdrowotnych mleka, głównie poprzez zabawę, aktywność fizyczną oraz intelektualną.
Przedszkolaki z gr.  5 ponownie odwiedziły bibliotekę, gdzie utrwalały wiadomości na temat jesieni.
31-10-2022

"Szkoła pamięta"

Nasze przedszkole również przyłączyło się do akcji "Szkoła pamięta"
Dzieci z grupy 2 odwiedziły Zoo w Łodzi. W Orientarium podziwiały faunę i florę Południowo - Wschodniej Azji. Był również  czas na zabawę oraz spacer na świeżym powietrzu i poznawanie zwierząt egzotycznych. Bardzo zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola.

Dzieci z wybranych grup wiekowych zgromadziły materiał przyrodniczy w szczególnosci w ogrodzie przedszkolnym oraz w okolicy przedszkola.
Zebrane listki, gałązki, kwiaty ułożone  zostały w bukiety i zaprezentowane w salach i holu przedszkolnym.
Dzisiaj dzieci ze wszystkich grup brały udział w warsztatach muzycznych, grały na instrumentach,uczyły się prostych tańców, brały udział w zabawach muzyczno - ruchowych.
Maluszki wybrały sie na spacer podczas, którego obserwowały zmiany w przyrodzie, jakie przynosi ze sobą jesień.

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr