Dzieci podróżowały po krainie bajek, w których szukały  przyjaciela.
Dzieci z grupy 5 były dzisiaj w ODA , gdzie brały udział w warsztatach pt. "Jesień w papier zaklęta" , samodzielnie wykonywały kartkę papieru.
18-11-2022

Występ gr. 4

W dniu 16 listopada dzieci z grupy IV wystąpiły przed swoimi Rodzicami, śpiewając piosenki oraz recytując wierszyki o tematyce jesiennej.
Tym razem tematem przewodnim były niedźwiedzie.
16-11-2022

Warsztaty gliniane

Panowie z Pracowni Garncarskiej Rodziny Arkuszyńskich z Dąbrowy nad Czrną tworzą naczynia gliniane metodami tradycyjnymi. Od wielu lat prezentują sztukę garncarstwa podczas różnego rodzaju imprez w kraju i zagranicą, podczas których uczestnicy mają także możliwość własnoręcznego wykonania naczynia na kole. Dzisiaj sztuki garncarskiej mogły spróbować również dzieci z naszego przedszkola.
Odbyły sie kolejne warsztaty muzyczne,  dzieci muzycznie i aktywnie spędziły czas zgodnie z hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch"
11-11-2022

Szkoła do hymnu

Społeczność przedszkolna upamiętniła 104 rocznicę odzyskania niepodległości  Polski  wspólnym odśpiewaniem hymnu dnia 10.11.2022 roku o godz. 11.11 oraz wykonaniem okolicznościawych prac plastycznych przez przedszkolaków.
08-11-2022

Występ gr. 2

Dzieci z grupy II przygotowały występ artystyczny dla Rodziców. Zaprezentowały swoje umiejętności, recytując wierszyki oraz śpiewając piosenki.
Dzieci z grupy 5 odwiedziły Cmentarz Wojenny w Piotrkowie Tryb., gdzie uczciły pamięć o poległych bohaterach walk o Polskę w I i II Wojnie Światowej. Zapaliły znicze na mogiłach Żołnierzy Nieznznych. Były też przy pomniku rozstrzelanych przez hitlerowców partyzantów przy ul. Partyzantów.
W piatek grupa III świętowała Dzień Postaci z Bajek, dzieci opowiadały o swoich ulubionych bohaterach z bajek. Rozpoznawały bajkowe postacie, rekwizyty i tytuły bajek. Nie zabrakło także zagadek muzycznych oraz prac plastycznych przedstawiających bajkowe postacie. Na koniec sala przedszkola zamieniła się w salę kinowa i przedszkolaki obejrzały wybrana wspólnie bajkę.

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr