27-12-2022

Razem na święta

Podczas wspólnej wigili w przedszkolu Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia . Było dzielenie się opłatkiem i obiad składający się z niektórych potraw wigilijnych.
19-12-2022

Pierniki gr. 5

Coraz bliżej święta, więc dzieci z grupy 5 zdobywały dzisiaj doświadczenia w zakresie wykonywania i dekorowania pierniczków.
Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział  w ciekawej inicjtywie wspólnego strojenia choinki na ulicach miasta.Jak widać był to wspaniały pomysł, wszyscy się przy tym dobrze bawili.
15-12-2022

Finał kiermaszu

Serdecznie dziękujemy za udział w kiermaszu bożonarodzniowym wszystkim, którzy wzięli w nim udział.
Tym razem udało nam się uzbierać 4 790 zł. , zgromadzone środki przeznaczone zostały na zakup sprzętu RTV i AGD ,
Bardzo dziękujemy :)))
Tym razem odwiedził nas gość z Meksyku. Zaprezentował strój i muzykę meksykańską.
Zabawy w wielozmysłowym ogrodzie przedszkolnym. Dzieci rozpoznawały kształty znajdujące się w ogrodzie.Badały przedmioty za pomoca dotyku. Rozwijały swoje zmysły w wielu wymiarach jednocześnie.
Odbyły się kolejne warsztaty muzyczne,tym razem w mikołajkowym stylu.
Za nami kolejny kiermasz bożonarodzeniowy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jego przygotowanie i organizację, wykonali przysmaki, ozdoby i inne piękne przedmioty.  Paniom kucharkom, rodzicom, dzieciom, wychowawcom i Paniom, które obsługiwały zainteresowanych zakupem. Zgromadzone środki jak zwykle przeznaczone zostaną na potrzeby przedszkola.
07-12-2022

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol