Numer konta bankowego, na które należy dokonywać wpłat za przedszkole:

Santander Bank Polska S.A. : 32 1090 2590 0000 0001 5217 3312

W  związku z przejęciem obsługi bankowej przez Santander Bank Polska S.A. wpłat (bez prowizji) na konta urzędu, w tym także przedszkoli samorządowych można dokonać w każdej placówce Poczty Polskiej na terenie kraju zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.
Informacja może być ważna dla rodziców i opiekunów dzieci nieposiadających kont bankowych i regulujących dotąd opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego w kasie CUW.

Dzieci z grupy 4 dokarmiały ptaki, które przylatują do ogrodu przedszkolnego.
"Skąd się biorą produkty ekologiczne" - ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli. Program „Skąd się biorą produkty ekologiczne?” został opracowany wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Grupa, do której skierowany jest nowy program, to dzieci uczęszczające do przedszkoli w wieku 5-6 lat. W ramach programu dzieci odbyły cykl zajęć dot. produktów ekologicznych oraz ich upraw i hodowli tj. zboża, nabiał, wędliny, owoce i warzywa czy miód. Wykonywały ekologiczne kanapki, jogurt oraz probowały miodów, dżemów i herbat z ekologicznych upraw.
Dzieci dokarmiały swoich skrzydlatych przyjaciół, którzy często odwiedzają nasze przedszkolne , ogrodowe karmniki.
Dnia 10 lutego odbędzie się spotkanie z lokalną autorką książek dla dzieci z pochodzenia radomszczanką Panią Elżbietą Stępień.
Koszt spotkania wynosi 5 zł. od dziecka. Podczas spotkania będzie można zakupić również dla dziecka książeczkę z autografem pisarki w cenie ok. 25 - 30 zł

Piosenki, wiersze i tańce przygotowały dzieci z grupy 5 dla swoich najbliższych. Wręczyły również własnorecznie wykonane laurki.
Dzieci z grupy 2 przygotowały wspaniały występ dla swoich ukochanych Babć i Dziadków.
14-01-2023

Bal choinkowy 2023

Dzieci świetnie bawiły sie na balu. Każdemu z nich dopisywał dobry humor, a rodzice przygotowali dla swych pociech wspaniałe stroje.

14-01-2023

Zimowa opowieść

Dzieci oglądały bajkę pt. "Zimowa opowieść" w  wykonaniu teatru "Widzimisie"
Nasze przedszkole bierze udział w Programie Kubusiowi Przyjaciele Natury .

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr