09-09-2023

Budżet Obywatelski

Serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu na projet budżetu obywatelskiego naszego przedszkola
Prosimy o oddawanie głosów na nasz projekt, jeśli uda nam się wygrać skorzystają na tym Państwa dzieci,
będą mogły korzystać z jeszcze bardziej atrakcyjnie  wyposażonego placu zabaw.

Klikajac link poniżej można przejść do strony głosowania:
30-08-2023

Witamy po wakacjach

Nasza placówka rozpoczyna pracę 01.09.2023 . Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków oraz tych , którzy rozpoczynają edukację przedszkolną.
Nasze przedszkole pełniło dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu. Oprócz dzieci z nzaszej placówki gościliśmy również dzieci z innych przedszkoli.
Gdy tylko pogoda dopisywała dzieci spedzały czas  w ogrodzie przedszkolnym, brały także  udział w ciekawych zajęciach, zabawach, warsztatach muzycznych oraz oglądały bajki w wykonaniu aktorów.
05-07-2023

Wakacje

Wszystkim naszym wychowankom oraz ich rodzicom, którzy rozpoczęli juz wakacje życzymy wspaniałego wypoczynku.
Do zobaczenia we wrześniu.
Dzieci odwiedziły jedyną taką w okolicy tradycyjną wioskę indiańską. Oglądały ziemiankę i akcesoria indiański codzinnego użytku. Brały udział      w zabawach ruchowych.
Dzieci z grupy 3 zakończyły uroczyście  rok przedszkolnej pracy. Zaprezentowały rodzicom i przybyłym gościom przygotowany program artystyczny.
05-07-2023

Kino gr. 3

Dzieci z grupy 3 były w kinie  Helios, na filmie  pt. "Najlepsze urodziny królika Karola"
20 czerwca przedszkolaki zaproszone zostały do ZS CKU w Wolborzu. Na miejscu brały udział w zabawach plenerowych tj. : tor przeszkód, wsiadanie na imitację kucyka, albo do pojazdów z dawnych lat,  grały w piłkę, bawiły się z chustą animacyjną, chętne dzieci malowały na kartonie, foliach, figurkach gipsowych. Można było wykonać tatuaż, a także pomalować sobie buzię. Była także fotobudka. Wszystko odbywało się pod bacznym nadzorem wychowawców oraz pracowników i uczniów ZS CKU . Dzieci brały udział również w  lekcji dot. pszczół i produkcji miodu oraz w spotkaniu z prawdziwym kucykiem. Zabawy trwały cały dzień, przedszkolaki na miejscu zjadły obiad oraz słodko - owocowy podwieczorek.Wróciły szczęśliwe i  zmęczone, pytały kiedy pojadą tam ponownie. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor oraz pracownikom i uczniom ZS CKU w Wolborzu za zorganizowanie  zabaw.
25-06-2023

Nasi Absolwenci

Tym razem odwiedzili nas nasi Absolwenci, którzy ukończyli już szkołę podstawową: Natalia, Mateusz i Paweł.
Było nam bardzo miło, że nadal o nas pamiętają, a nawet odwiedzają. Wszystkim naszym absolwentom życzymy samych sukcesów
i zapraszamy do odwiedzania nas ponownie.
"Tak niedawno żeśmy się spotkali
A już pożegnania nadszedł czas
Tyle żeśmy z sobą przebywali,
A dziś już wspomnienia łączą nas