Dzieci były w bibliotece, poznły cele i zadania jakie realizuje.
Chłopcy Antek G. i Marcin M. z grupy 5  reprezentowali nasze przedszkole w konkursie pt. "Bezpieczny przedszkolak".Wykazali się dużą wiedzą na temat bezpicznego podróżowania oraz poruszania się w ruchu drogowym. Gratulujemy!
Chłopcy z grupy 5 - Wiktor P. i Antek M. reprezentowali nasze przedszkole w konkursie ekologicznym pt. "W zgodzie z przyrodą".
07-05-2023

Maluszki w ogrodzie

Dzieci z grupy 1 rozpoczęły sezon wiosenny w ogrodzie, sprawdzały co wyrosło w donicach
Kolejny raz odbył sie konkurs piosenki angielskiej w Przedszkolu Prywatnym Magdalenay Jakubiak.
Tym razem wspaniale reprezentowały nasze przedszkole Sara W. i Ala D. z grupy 5.
Gratulujemy!
W minionym tygodniu dzieci z gr. III zgłębiały swoją wiedzę o Polsce, poznały najciekawsze zakątki naszego kraju, utrwaliły jak wygląda flaga, godło Polski, oraz tworzyły prace plastyczne.
Dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w konkursie pt:"Ochroń Ziemię, bądź jej przyjacielem". 25 dzieci przyniosło piękne prace, z których każda zasłużyła na wyróżnienie oraz drobny upominek. Dziękujemy Dzieciom oraz ich Rodzicom, że tak chętnie wzięli udział w  konkursie. Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w kolejnych.
Dzisiaj w konkursie recytatorskim w Przedszkolu Prywatnym "Jacek i Agatka" wspaniale reprezentowali nasze przedszkole Tosia F. i Wojtek G. - gratulujemy!
Odbyły się kolejne warsztaty muzyczne, jak zwykle bardzo ciekawe i atrakcyjne dla dzieci.
Dzieci z grupy 5 odwiedziły planetarium , utrwalały wiedzę zdobytą wczesniej podczas zajęć.

Niedziela 28 kwietnia 2024

Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea, Witalis, Piotr