Dzieci z grupy 2 zakończyły rok pracy uroczystym występem. Były ilustrowane ruchem wiersze oraz piosenki połączone z paradą dzieci .
Nasze przedszkole odwiedził Pan Prezydent Krzysztof Chojniak. Podczas wizyty czytał dzieciom bajki i zachecał do rozwijania zainteresowań czytelniczych.
Piknik rodzinny już za nami, licznie przybyli goście oglądali występy przygotowane przez poszczególne grupy .
Dzieci wraz rodzicami bawiły się z wodzirejem, malowały sobie buzie, były zabawy z  z balonami i bańkami mydlanymi. W międzyczasie wszyscy mogli spróbować przysmaków z przedszkolnej kuchni. Swoje stanowisko wystawiła równiez Izba Administracji Skarbowej.
11-06-2023

Orły Edukacji 2023

Miło nam poinformować o tym, że  nasze przedszkole brało udział w plebiscycie pod nazwą Orły Edukacji i zostało zakwalifikowane  do uzyskania statusu wyróżnienia w miejscowości: miasto Piotrków Trybunalski . Wyróżnienie to  jest efektem ciężkiej, systematycznej pracy placówki, co dostrzegają zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat naszej placówki. Aby otrzymać status Laureata należało spełnić podstawowe kryterium - nota końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ilości ocen. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji firm odpadło ponad 66 tysięcy firm z branży. Jest to dowodem na to, że  działalność naszego przedszkola wyróżnia się na tle konkurencji.

Jak zwykle wszyscy świetnie się bawili !
Był to dzień pełen atrakcji, zabaw w ogrodzie, a także pyszności na podwieczorek.
Dwie grupy dzieci były na wycieczce w Wiosce Indiańskiej w miejscowości Solca Mała.
Bawiły się jak indiańskie dzieci , uciekały przed orłem, rzucały do celu, brały udział w indiańskich tańcach, słuchały legend,  pokonywały tor przeszkód. Zwiedzały również niepowtarzalną, prawdziwą ziemiankę, w której znajdowały się prawdziwe indiańsie akcesoria.
Zabawy muzyczno - ruchowe, z chustą animacyjną oraz słodkości - tak spędzały Dzień Dziecka dzieci z grupy 5.
Z okazji Dnia Dziecka chętne dzieci z grupy 5 spróbowały swoich sił w mini turnieju szachowym. Chłopcy i dziewczynki uczestniczyły we wspólnej zabawie, rozgrywając między sobą kolejne partie. Sprawdzały zdobyte wcześniej umiejętności, chodziło o to, aby   poczuć się jak na prawdziwym turnieju, przećwiczyć zasady gry. Wszyscy grający bardzo sie starali, a włożony w grę wysiłek został nagrodzony dyplomem oraz drobnym upominkiem. Gratulujemy!
Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci nowoprzyjętych, rozpoczynających edukację przedszkolną w roku szkolnym 2023/2024   na zebranie        w dniu 26.06.2023 roku o godz. 16.00
Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej naszego przedszkola .
Szczególnie znajdującymi się w zakladce "RODZICE" - "PORADY"

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor