22-11-2021

Szkło dekor gr. 6

Wizyta w fabryce i jej zwiedzanie zakończyła się samodzielnym ozdabianiem bombek.
Konkurs był zorganizowany przez Prywatne Przedszkole Magdaleny Jakubiak.
Naszym reprezentantem był Mikołaj Z. z grupy VI.
Tym razem w festiwalu nasze przeszkole godnie reprezentowały Natalia C.i Kaja K.  z grupy VI pod kierunkiem Pani Kasi S.

Dzieci z gr. 4 miały okazję zobaczyć jak wygląda proces wykonania ozdób choinkowych ze szkła.
Przedszkolaki odwiedziły kolejne działy, obserwowały proces dmuchania bombek, kolorowania i ozdabiania ich.
Na koniec dekorowały samodzielnie bombki, które zabrały ze sobą do domu.
Dzisiaj o zasadach ruchu drogowego śpiewały i mówiły dzieci z grupy 4.
Ten trudny i ważny temat był motywem przewodnim krótkiego występu dzieci z tej grupy.
Był to zarazem pierwszy występ dzieci przed publicznścia, którą tworzyli koleżanki i koledzy
z grupy 3.
Wszystkich Państwa zapraszamy do wspólnej zabawy.

Dzieci z grupy 3 zprezentowały wierszyki i piosenki w montażu slowno - muzycznym na temat owoców i warzyw. Jako widzów zaprosiły swoje koleżanki i kolegów z pozostałych grup.Zarówno aktorzy jak i widzowie bardzo sumiennie spełnili swoje role.
W związku ze zmianą numeru telefonu zależy nam na zachowaniu ciągłości wsparcia dzieci i młodzieży przeżywających lęki, napięcia emocjonalne, kłopoty i trudności wpływające na zdrowie psychiczne.
Poniżej link do strony Rzecznika Praw Dziecka, na której znajdą Państwo wszystkie informacje związane z Dziecięcym Telefonem Zaufania RPD:
Nauce w grupie 5 zawsze towarzyszy wspaniała zabawa.
Dzieci z grupy 6 wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 5 .

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna