Dzieci z gr.6  odwiedziły mediatekę oraz uczestaniczyły w ciekawych zajęciach.
Za nami kolejny  kiermasz bożonarodzeniowy. Jak co roku w naszym przedszkolu cała społeczność przedszkolna przygotowała  drobiazgi i smakołyki. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz udział w kiermaszu. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pań z kuchni, Pań, które zajęły się obsługą kiermaszu oraz tych, którzy wspomogli kiermasz wkładem pracy w przygotowanie przyniesionych smakołyków i przedmiotów na kiermasz. W tym roku udało nam się uzbierać kwotę 2.930 zł, pieniążki zostaną przeznaczone na zakup komputera .
Serdecznie dziękujemy!
Tematem konceru były "Inne kultury"
Dzień Świętego Mikołaja przedszkolaki obchodziły bardzo hucznie. Były pokazy baniek mydlanych, spotkanie z Mikołajem, zabawy i co najważniejsze - prezenty.
Dzięki współpracy z Radą Osiedla Armii Krajowej nasi wychowankowie jak co roku uczestniczyli w konkursie zorganizowanym przez ich przedstawicieli z Panią Ewą Mazur na czele. Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie konkursu i możliwość uczestniczenia w nim
naszych wychowanków.
Mikołajki w naszym przedszkolu obfitowały w wiele atrakcji, jedną z nich był pokaz robienia baniek mydlanych.
Dzieci oglądały pokaz z zaciekawieniem.
Dzieci zdobywały nowe doświadczenia na gruncie kulinarnym.
3 grudnia do przedszkola zwitał górnik. Opowiadał dzieciom o swojej pracy oraz zaprezentował strój galowy.
Wykonywanie, pieczenie i ozdabianie ciasteczek to wsapniała zabawa. Dzieci aktywnie w nich uczestniczyły.
W piątek przedszkolaki bawiły się w towarzystwie swoich ulubionych misiów.  Pluszaki zostaly przedstawione przez dzieci. Poza wspólnymi zabawami, dzieci opowiadały jakie misie znają z bajek. Dodatkowo segregowaly misie uwzględniając kolor i wielkość, sylweta misia wędrowała po kole za pomocą spinaczy.

Środa 15 maja 2024

Strzeżysław, Robert, Cecyliusz, Atanazy, Zofia, Dionizja, Czcibora, Nadzieja, Izydor, Jan, Kasjusz, Florencjusz, Florenty, Piotr