Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego
nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny oraz, aby wiosenna atmosfera trwała przez cały rok .
Życzenia składa Dyrektor oraz cały zespół pracowników i wychowanków
Przedszkola Samorządowego nr 7 w Piotrkowie Tryb.
Za nami kolejny kiermasz wielkanocny, społeczność przedszkolna bardzo zaangażowała się w jego organizację.

Dzieci z uwagą oglądały przygody dzielnego szewczyka, który przechytrzył czarownicę i pokonał smoka.
Dzięki czemu pozyskał względy u królewny.
10-04-2022

Odnowiona ulica

Poprawiona i odświeżona została część ulicy poprzecznej prowadząca do przedszkola. Wymieniono krawężniki, asfalt na ulicy,  pożono nową kostkę chodnikową. Renowacja wykonana została w ramach budżetu obywatelskiego.
Składamy serdeczne gratulacje Pani  Dyrektor  z okazji  nominacji  na stanowisko Dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 7 w Piotrkowie Tryb.

Dzieci z grupy 4 wybrały sie do Muzeum w Piotrkowie Tryb.

W grupie V realizowany był program "Czyste powietrz wokół nas". Na koniec w ramach konkursu plastycznego dzieci i ich rodzice wspólnie wykonali piękne prace. Gratulujemy zaangażowania i talentu :)
Dzieci samodzielnie dekorowały szklane pisanki farbami, pisakami i piórkami.
"Uwielbiamy eksperymentować.  Tym razem sprawiliśmy, że białe tulipany zmieniły swoją barwę"
Na koniec marca dzieci z grupy piątej zwiedziły Mediatekę. Wzięły też aktywny udział w zajęciu bibliotecznym dotyczącym lasu

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr