17-02-2023

Dzień kota gr.2

Dzieci z gr. 2 świętowały Dzień kota. Brały udział w zabawach dydaktycznych , ruchowych oraz plastycznych.
Na koniec oglądały film edukacyjny o kotach i wykonały figurkę kota z kartonu.
Dzieci z grup IV, V, VI były w MOK na przedstawieniu pt. "Pinokio".
Dzieci zdobyły wiele cennych wskazówek na temat tego jak należy postepować,
aby być dobry uczniem i dobrym człowiekiem.

Dzieci z grupy III obchodziły w Przedszkolu Tłusty Czwartek. Podczas zabaw poznały tradycje związane z tym świętem. Odbyły się również zabawy muzyczno- ruchowe przy wesołej muzyce.
Kuchnia to ciekawe miejsce i wiele atrakcyjnych akcesoriów, z których możemy korzystać jako instrumentów.

Dzieci poznały zasady zachowania się w przypadku spotkania z nieznanym psem, a także jakie są jego zadania.
Panowie policjanci opowiedzieli dzieciom o swojej trudnej pracy.
Podczas audycji dzieci poznaly brzmienie gitary elektrycznej.
Pani Elżbieta przeczytala dzieciom bajki, które same ilustrowały .
Dzieci poznały kroki menueta, brały udział w zabawach muzyczno - ruchowych.
09-02-2023

Dzień babci gr. 4

Dzieci z grupy IV przygotowały dla swoich ukochanych Dziadków występ pełen wierszy i wesołych piosenek. Nie zabrakło również upominków przygotowanych przez dzieci.
Dzieci z grupy IV uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych w ramach programu "Czyste powietrze wokół nas". Podczas wycieczki obserwowały różne rodzaje dymów, wykonywały prace plastyczne oraz wspólny plakat, poszerzyły swoją wiedzę na temat szkodliwości dymu papierosowego

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol