Zabawy plenerowe w ZS CKU w Wolborzu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1
20 czerwca przedszkolaki zaproszone zostały do ZS CKU w Wolborzu. Na miejscu brały udział w zabawach plenerowych tj. : tor przeszkód, wsiadanie na imitację kucyka, albo do pojazdów z dawnych lat,  grały w piłkę, bawiły się z chustą animacyjną, chętne dzieci malowały na kartonie, foliach, figurkach gipsowych. Można było wykonać tatuaż, a także pomalować sobie buzię. Była także fotobudka. Wszystko odbywało się pod bacznym nadzorem wychowawców oraz pracowników i uczniów ZS CKU . Dzieci brały udział również w  lekcji dot. pszczół i produkcji miodu oraz w spotkaniu z prawdziwym kucykiem. Zabawy trwały cały dzień, przedszkolaki na miejscu zjadły obiad oraz słodko - owocowy podwieczorek.Wróciły szczęśliwe i  zmęczone, pytały kiedy pojadą tam ponownie. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor oraz pracownikom i uczniom ZS CKU w Wolborzu za zorganizowanie  zabaw.