Rekrutacja 2024/25

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
rekrutacja-2021-2022-106108
Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola.
  • Wychowankowie znajdą tu doskonałe warunki do wszechstronnego rozwoju.
  • Bogato wyposażone, bezpieczne sale dydaktyczne, atrakcyjne zabawki i pomoce dydaktyczne.
  • Dzieci biorą udział w warsztatach  koncertach  muzycznych, spotkanich z ciekawymi osobami, lekcjach bibliotecznych i innych ciekawych atrakcjach.
  • Opiekę, zabawę i naukę zapewnia dzieciom dobrze wykształcona kadra pedagogiczna.
  • Placówką zarządza Dyrektor z wieloletnim doświadczeniem, któremu bliskie są sprawy przedszkolaków.
  • Zapewniamy opiekę psychologa, pedagoga specjalnego oraz logopedy. Atutem jest także  plac zabaw zaaranżowany jako efekt realizacji programów : "Żywioły natury" oraz "Wielozmysłowy ogród wrażeń w czterech porach roku".Znajdują się tam bezpieczne urządzenia ogrodowe do zabawy dla dzieci oraz wyposażenie , które pozwala dzieciom rozwijać się wielozmysłowo jak i zdobywać wiedzę o przyrodzie w plenerze.
  • Nasza placówka proponuje dzieciom pyszne i wartościowe posiłki, które przedszkolaki zawsze jedzą z apetytem.

Zapisy rozpoczynają się od 1 marca 2024 roku i będą trwały do 22 marca 2024.

Wszystkie szczegóły dot. zapisów dzieci do przedszkola znajdują się w zakładce "REKRUTACJA".
Zapraszamy także do przeglądania informacji na stronie internetowej przedszkola.