Program "Skąd się biorą produkty ekologiczne" gr. 4 i 5

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
IMG_20240131_110801 (Copy)
 Grupy 4 i 5 wzięły udział w realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Skąd się biorą produkty ekologiczne?", który przygotowany jest w porozumieniu pomiędzy Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a Głównym Inspektorem Sanitarnym.
           Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych, podczas których dowiedziały się: Jak powstaje ekologiczny chleb, nabiał, skąd się biorą ekologiczne jaja, skąd pochodzi ekologiczne mięso oraz wędliny, gdzie rosną ekologiczne warzywa i owoce, a także skąd pochodzą ekologiczne grzyby.
          Dzieci obejrzały film edukacyjny, wspólnie ułożyły piramidę zdrowego żywienia, stworzyły plakat z produktami ekologicznymi, segregowały przyniesione przez siebie produkty oraz wspólnie je degustowały.