Konkurs "Ogródek edukacyjny"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1080x1080_konkurs_v5-1024x1024
Miło nam poinformować , że zostaliśmy jako przedszkole laureatem konkursu "Ogródek edukacyjny" zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski
zrealizowanego w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”. W nagrodę otrzymaliśmy  zestaw donic wraz z zestawem roślin ozdobnych.

Celem Konkursu było:
a) propagowanie idei tworzenia przy placówkach oświatowych stref zieleni, które stanowią element edukacji przyrodniczej,
b) aranżowanie i powiększanie terenów zieleni w przestrzeni zielonych na terenie województwa łódzkiego,
c) zachęcanie do wykorzystywania przestrzeni zielonych do celów edukacyjnych
Konkurs polegał na przesłaniu przez Uczestnika Pracy konkursowej, zawierającej opis dotychczasowych działań i przesłaniu zdjęć aranżacji przestrzeni zielonych w szkole lub przedszkolu.Prace konkursowe oceniła komisja konkursowa, powołana przez Departament Klimatu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.