06-06-2017
STUDENCI CZYTAJĄ DZIECIOM
06-06-2017
PCHŁA SZACHRAJKA
26-05-2017
WYCIECZKA DO PRZYBYNOWA GR. V
25-05-2017
KONKURS EKOLOGICZNY
23-05-2017
WYCIECZKA DO PRZYBYNOWA GR. III
Wycieczka do Przybynowa odbyła się 17.05.2017 roku. Dzieci zwiedzały gospodarstwo agroturystyczne
"Pod skałką" , karmiły zwierzęta, a potem uczestniczyły w warsztatach podczas których robiły masło.
Zwieńczeniem tego procesu była wspólna degustacja ekologicznego mleka i masła. Na koniec dzieci
bawiły sie na dmuchanym placu zabaw.
"Pod skałką" , karmiły zwierzęta, a potem uczestniczyły w warsztatach podczas których robiły masło.
Zwieńczeniem tego procesu była wspólna degustacja ekologicznego mleka i masła. Na koniec dzieci
bawiły sie na dmuchanym placu zabaw.
18-05-2017
WYCIECZKA DO PRZYBYNOWA GR.II
Wycieczka do Przybynowa odbyła się 17.05.2017 roku. Dzieci zwiedzały gospodarstwo agroturystyczne
"Pod skałką" , karmiły zwierzęta, a potem uczestniczyły w warsztatach podczas których robiły masło.
Zwieńczeniem tego procesu była wspólna degustacja ekologicznego mleka i masła. Na koniec dzieci
bawiły sie na dmuchanym placu zabaw.
"Pod skałką" , karmiły zwierzęta, a potem uczestniczyły w warsztatach podczas których robiły masło.
Zwieńczeniem tego procesu była wspólna degustacja ekologicznego mleka i masła. Na koniec dzieci
bawiły sie na dmuchanym placu zabaw.
16-05-2017
"BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK"
Hania i Wojtuś z gr. V sprawdzili swoją wiedzę na temat
bezpieczeństwa razem z innymi uczestnikami konkuru
pt. "Bezpieczny przedszkolak", który odbył się w P. S. Nr 15
bezpieczeństwa razem z innymi uczestnikami konkuru
pt. "Bezpieczny przedszkolak", który odbył się w P. S. Nr 15
16-05-2017
FILHARMONIA NR 9
16-05-2017
ŻOŁNIERZ W PRZEDSZKOLU
16-05-2017