Przedszkole Samorządowe nr 7 w Piotrkowie Trybunalskim

Bezpłatne warsztaty z Minecraft, AI i programowania od 6-18 roku życia  

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
minecraft
Bezpłatne warsztaty z Minecraft, AI i programowania od 6-18 roku życia
 
Warsztaty odbywają się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, którzy wspólnie z nami zapraszają dzieci i młodzież do udziału w wydarzeniu. Celem zajęć jest wprowadzenie uczestników w świat nowych technologii w sposób bezpieczny, przemyślany i dostosowany do ich wieku, ze szczególnym uwzględnieniem świadomego korzystania z narzędzi cyfrowych oraz podstaw programowania.
 
Terminy warsztatów do wyboru:
 
18 lutego
21 lutego
 
 
Miejsce realizacji:
 
ul. Narutowicza 18a/7 w Piotrkowie Trybunalskim
 
 
Podział na grupy wiekowe:
 
Dzieci w wieku 6-7 lat - pierwsze kroki w programowaniu w środowisku ScratchJr,
Dzieci w wieku 7-9 lat - tworzenie projektów w Minecraft Education Edition,
Uczniowie w wieku 10-12 lat skupiają się na projektowaniu aplikacji i grafiki, wykorzystując AI jako narzędzie wspierające kreatywność i realizację własnych pomysłów przy użyciu Minecraft Education Edition.
Młodzież w wieku 13-18 lat skupiają się na tworzeniu stron internetowych i naukę języka C#.
Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych trenerów, w małych grupach, co umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.
 
Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej https://clickon.edu.pl lub telefonicznie pod numerem 503 600 095.
 
powrót