Zapraszamy do udziału w kolejnej lekcji, w której można wziąć udziała poprzez stronę:
Maluszki zostały uroczyście pasowane na przedszkolaka, zaprezentowały też swój pierwszy występ, poznane wierszyki i piosenki.
Dzieci uczciły Święto Pluszowego Misia wesołą zabawą w gronie kolegów i koleżanek z grupy.
Dzieci z grupy 4 zachwyciły swoim występem wszystkich widzów. Tematem występu była jasień.
Dzieci z grupy 2 przedstawiły wspaniały występ jesienny , pożegnały tym samym jesień.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu bożonarodzeniowym, który odbędzie sie 12 i 13 grudnia 2023 r.

Zabawy z misiami , malowanie buziek, a na koniec degustacja misowego przysmaku!

Wesołe zabawy z misiami , a przy okazji utrwalnie umiejetności liczenie, rozwijanie mowy oraz doskonalenie znajomości kolorów i części ciała, a na koniec ćwiczenie motoryki małej. Tak upłyną maluszkom Dzień Pluszowgo Misia :)
Zaciekawienie i zdumienie towarzyszyło prezentowanym sztuczkom, dzieci z entuzjazmem reagowały na zadziwiające zjawiska.
Dzieci rozwijały swoje umiejętności  muzyczne podczas warsztatów muzycznych.

Poniedziałek 20 maja 2024

Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa